Možnost osobního odběru: Jihlava, Hradec Králové, České Budějovice              
    Doprava ZDARMA u objednávek nad 2.000 Kč s DPH
  • Mellor na Facebooku
  • 0
Možnost osobního odběru: Jihlava, Hradec Králové, České Budějovice              
    Doprava ZDARMA u objednávek nad 2.000 Kč s DPH

Obchodní podmínky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.?

Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí každé objednávky, zaslanou přes internetový obchod či e-mailem.

JAK NAKUPOVAT
Vámi vybrané zboží si můžete objednat  přímo na našich internetových stránkách. Pokud Vám tento způsob nevyhovuje je možné si zboží objednat e-mailem. Veškeré objednávky přijaté přes internetový obchod a e-mailem považujeme za závazné. Objednáním zboží  kupující stvrzuje, že se důkladně seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi plně souhlasí. Převzetím a zaplacením objednaného zboží je stvrzena kupní smlouva a zboží přechází do vlastnictví kupujícího. Do té doby vlastní zboží prodávající až do jeho úplného zaplacení kupujícím. Místem dodání se rozumí adresa, kterou uvede kupující v objednávce. Veškeré ceny uvedené v naší nabídce jsou s DPH.

PLATEBNÍ POMÍNKY – ČESKÁ REPUBLIKA
Zboží je zasíláno kupujícímu Českou poštou. Cena poštovného +  dobírky na území České republiky je 119,-Kč s DPH. Při platbě předem na účet je poštovné po ČR 88,-Kč s DPH. Při platbě platební kartou je poštovné po ČR 88,-Kč s DPH. Nad částku 2000,-Kč s DPH je doprava po celé ČR zdarma (převodem, kartou i dobírkou).

PLATEBNÍ PODMÍNKY – ZAHRANIČÍ
Zboží zasíláme také na Slovensko, do Rakouska, Polska a Německa. Do těchto zemí je vždy jednotná cena za dopravu 191,-Kč. Platba je možná pouze předem přes bezpečnou platební bránu ČSOB 3D Secure. Doprava zdarma nad 2000,-Kč s DPH platí pouze po České republice. Na Slovensko je možné zasílat také na dobírku za příplatek 31,-Kč. Cena poštovného + dobírky bude tedy v tomto případě celkem 222,-Kč. Zásilka se v tomto případě platí při předání v EUR.
Do ostatních evropských zemí je možné poslat zboží pouze po dohodě a to e-mailem – mellorcz@gmail.com

Objednané zboží bude odesláno do 2 pracovních dnů od objednání. Pokud Vámi objednané zboží není skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat s možností dohodnout pozdější termín dodání nebo objednávku zrušit.

Je možné si Vaší objednávku vyzvednout také na našich kamenných pobočkách
MELLOR – Husova 24 Jihlava
MELLOR – Mánesova 609/1 Hradec Králové
MELLOR – U Černé věže 66/3 České Budějovice.
Ve všech pobočkách je možná platba kartou.

BEZPEČNÁ PLATBA KARTOU – PŘES PLATEBNÍ BRÁNU ČSOB 3D SECURE
Cena poštovného za platbu kartou je 88,-Kč s DPH. Tato cena platí pro ČR a nad částku 2000,-Kč s DPH se nehradí.
Pro Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko je poštovné 191,-Kč. Prodávající má účty vedené v CZK. Platební brána provede případný převod podle aktuálního kurzu ČSOB. Platební brána ČSOB akceptuje následující typy karet: VISA, MasterCard, Diners Club International. Platební brána podporuje nejvyšší standard zabezpečení 3D Secure. Obchodník nemá přístup k informacím o platební kartě klienta. Veškeré údaje o platbách jsou předávány pouze zabezpečenou cestou.  
 
Dotazy ohledně nakupování na – mellorcz@gmail.com


ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
V souladu se zákonem máte právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy za podmínky, že doručíte oznámení o odstoupení prokazatelným způsobem na adresu Mellor, Husova 24   586 01 Jihlava. V oznámení o odstoupení uvedete č. faktury a číslo Vašeho účtu. Zboží se záručním listem a dalšími doklady o koupi zašlete na Vaše náklady neprodleně poté nebo i současně s oznámením o odstoupení  na naši adresu: Mellor – Husova 24, 586 01 Jihlava. V žádném případě nebudeme přebírat vrácené zboží dobírkou! 
Zboží by mělo být v původním obalu, nemělo by být používané a poškozené. Veškeré visačky či štítky které jsou k výrobku připevněné musí být vráceny zpět. Neodstříhávejte je!  Upozorňujeme, že zde mohou vzniknout náklady na uvedení zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou být požadovány k náhradě. Posuzování nákladů na uvedení zboží do původního stavu je vždy individuální.  
Pokud je u některého zboží přiložen dárek, je tento dárek nedílnou součástí zboží a musí být také se zbožím vrácen zpět. Při splnění výše uvedených podmínek Vám zašleme peníze v zákonné lhůtě zpět na účet který uvedete při odstoupení, ne však dříve než dojde k doručení vráceného zboží.  Zákonná lhůta je do 14 dnů od obdržení oznámení o odstoupení. 

Záruční doba na spotřební zboží, pokud není u zboží uvedeno jinak, je 2 roky. Záruku můžete uplatnit přímo na adrese uvedenou v záručním listě, nebo zaslat vadný výrobek spolu se záručním listem, dokladem o koupi a přesným popisem vady na naší adresu Mellor, Husova 24 586 01 Jihlava. Veškeré opravy a reklamace se vyřizují dle platných zákonů České republiky.
Fotografie našich výrobků jsou pořizovány profesionálním fotografem se špičkovou technikou. V drtivé většině je vše v pořádku. Některé odstíny barev však i přes sebelepší techniku mohou následně na monitorech vykazovat barevné odlišnosti oproti originálu. Na případné reklamace ohledně neshodné barvy fotografie v e-shopu a dodaném výrobku nebude brán zřetel. Kupující má právo zboží vrátit viz níže – Zrušení objednávky. Kupující potvrzením objednávky s tímto souhlasí.

Výběr velikosti výrobků – uvedené velikosti u bekovek jsou max. hraniční. Jedná se o ruční výrobu. Je potřeba brát v úvahu případnou toleranci a záleží zde na jednotlivém modelu, tloušťce látky a případně i tloušťce přidané podšívky. Velikost bekovky se dá po dohodě vyměnit.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Veškeré údaje předávané zákazníkem budou sloužit pouze pro vnitřní účely a to k identifikaci, zasílání zboží a ke komunikaci se zákazníkem. Prodávající se zavazuje, že nebude předávat tyto informace třetí osobě a v rámci svých možností zabrání úniku těchto informací. Objednávky a faktury jsou archivovány v systému a účetnictví. Zákazník odesláním objednávky s tímto uložením informací souhlasí.

ZÁVĚREČNÉ DOPORUČENÍ
Při jakékoliv pochybnosti při přebírání zásilky (poškozený obal, poškozená lepící páska) si zkontrolujte obsah zásilky dle přiložené faktury (bude vždy uvnitř) ještě před zaměstnancem dopravní společnosti a v případě neshody s ním sepište o této neshodě zápis.

Máte-li k uzavřené smlouvě či jejímu plnění nějakou stížnost, kontaktujte nás prosím na elektronické adrese moda@mellor.cz. 

Pokud mezi prodávajícím a kupujícím (spotřebitelem) dojde ke spotřebitelskému sporu má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992sb., o ochraně spotřebitele je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti o mimosoudním řešení naleznete na stránkách www.coi.cz.  Spotřebitel může rovněž využít platformu pro řešení sporu on-line, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Firemní kontakty 

MELLOR   

Husova 24                                              
586 01 Jihlava
IČO: 723 50 032        DIČ: CZ6912041444

Peněžní ústav:           ČSOB
Číslo účtu:                  213 781 410 / 0300

IBAN :                         CZ8003000000000213781410
SWIFT:                       BIC KOD CEKOCZPP

Registrace ekokom č. F00090476 
telefon: 567 330 987
mellorcz@gmail.com – doporučujeme pro komunikaci s firmou

Faktrurační údaje firmy

Miloš Antoňů
Březinova 79
586 01 Jihlava
IČO: 72350032
DIČ: CZ6912041444

Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Firma Miloš Antoňů je zapsána v živnostenském rejstříku vedeného Magistrátem města Jihlavy pod evidenčním číslem žl. 370701-32419

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.